5 labākie ceļošanas galamērķi vasarā

Ievietots sadaļā: Par visu | 0

Ceļošana daudziem cilvēkiem ir viena no iemīļotākajām nodarbēm, bet jo īpaši vasaras periodā ceļošana var būt īpaši patīkama, jo ārā ir saulains un silts laiks, un mēs pilnībā varam izbaudīt visas konkrētā ceļošanas galamērķa piedāvātās iespējas. Tad nu šeit būs saraksts ar pieciem vislabākajiem vasaras sezonas ceļošanas galamērķiem.
1. Machu Picchu, Peru
Daudzu cilvēku sapnis ir doties uz vēsturisko Inku celtni Machu Picchu, un kāpēc lai gan to neizdarītu tieši vasarā. Lai gan ik dienas tikai 500 cilvēki var apmeklēt leģendāro Machu Picchu, tas nenozīmē, ka to nav vērts darīt, kā arī ir vairāki citi veidi, kā nokļūt līdz Machu Picchu bez ierastās tūrisma takas izmantošanas, kas var tikai paspilgtināt šī Inku tempļa apmeklēšanas piedzīvojumu.

1. Sedona, Arizona
Lai gan šī vieta var šķist parasta vai vienmuļa, īpaši tiem, kas dzīvo ASV vai to ir bieži apmeklējuši, tieši vieta ar nosaukumu Sedona Arizonas štatā ir patiešām ceļojuma vērta. Šī vieta ir atzīta par vienu no vislabākajām vietām, kurā piedzīvot dažādus ar debesu ķermeņiem saistītus notikumus, piemēram, zilā mēneša parādīšanos, vai vienkārši vērotu zvaigznes skaidrā vasaras naktī.
2. Konstanz, Vācija
Konstanz ir Vācijas lielākais ezers, kuram apkārt ir izveidoti virkne dažādu tūristu atrakciju. Šis ezers, kurš atrodas alpu pakājē un ir 40 jūdzes garš noteikti neliks vilties ūdens vai aktīvās atpūtas mīļotājiem. Tūrisma aģentūras piedāvā, piemēram, apbraukt šim ezeram apkārt ar velosipēdiem pa speciāli izveidoto velosipēdu ceļu, kas ne tikai pats par sevi jau būs piedzīvojums, jo to darot tu paspēsi pabūt 3 dažādās valstīs – Vācijā, Austrijā un Šveicē -, bet arī nodrošinās, ka ceļojuma laikā tu varēsi ieraudzīt daudz brīnišķīgus skatus un apciemot daudzas nelielās, bet skaistās Vācijas, Austrijas un Šveices pilsētiņas.
3. Atēnas, Grieķija
Atēnas Grieķijā jau izsens ir ļoti iemīļots tūristu galamērķis, jo šī pilsēta piedāvā ne tikai vēsturi, bet arī kultūru, skaistus skatus un lielisku atmosfēru. Īpaši iesakāms ir apciemot Atēnas laika posmā tieši no 1. jūnija līdz 31. augustam, jo šajā laikā būs iespējams izbaudīt arī Atēnu silto klimatu, dažādus festivālus un pasākumus, kā arī apciemot visas tūristiem veidotās apskates vietas.
4. Anglija
Un 5 labākais vasaras ceļojumu galamērķis ir Anglija. Lielbritānija pati par sevi ir pārpildīta ar vēsturiskiem objektiem, mūsdienīgām atpūtas vietām un kultūras bagātību, bet īpaši vasaras sezonā tiek atvērti visi muzeji, apskates objekti, kafejnīcas, restorāni un citas tūristu iecienītas vietas, kā rezultātā tieši vasaras sezonā Angliju izbaudīt ir vislabāk. Un papildus tieši vasaras laikā arī Anglijā laika apstākļu uzlabojas un tūristiem nav jācīnās ar nepārtrauktu lietu, mitrumu un vēju.